Wysyłka i dane rachunku bankowego

Koszty wysyłki zamówień są następujące:

POCZTA POLSKA - 12 zł

Pocztą wysyłamy tylko część produktów, głównie książki i część przypraw (tylko sypane) ze względu na bezpieczeństwo transportu. Jest to zawsze list polecony. Opcja tej wysyłki pojawi się przy wybranych produktach. Wysyłka pocztą jest możliwa tylko i wyłącznie przy wcześniejszej wpłacie na konto. Dostawy pocztą trwają zazwyczaj około 4 dni roboczych.

INPOST PACZKOMATY - 12 zł

Paczkomaty mają swoje ograniczenia, nie da się nimi wysłać np. paczek zawierających trójnóg lub kociołek większy niż 6 litrów. Ta opcja nie pojawi się przy składaniu zamówienia, jeśli paczka przekroczyłaby gabaryt największego okienka paczkomatu. Wysyłka paczkomatem jest możliwa tylko i wyłącznie przy wcześniejszej wpłacie na konto. czas realizacji zamówienia to około 2 dni roboczych.

KURIER - 16,00 zł

Paczki wysyłamy kurierem DHL, dostawy są zazwyczaj na następny dzień roboczy od chwili wysłania. Jest to najszybszy sposób wysyłki. Prosimy zawsze sprawdzić zawartość paczki przy kurierze. Koszt wysyłki jest związany z wyjątkową starannością przy pakowaniu paczki - używamy tylko najlepszych zabezpieczeń, aby Wasze zamówienia dotarły do Was w całości, bezpiecznie, i szybko. Dobrze jest podać adres dostawy, gdzie przebywa się większość dnia w czasie przewidywanej dostawy.

KURIER POBRANIE - 19,00 zł

Paczki wysyłamy kurierem DHL, dostawy są zazwyczaj na następny dzień roboczy od momentu wysłania. Prosimy zawsze sprawdzić zawartość paczki przy kurierze. W wypadku zamówienia kuriera za pobraniem prosimy pamiętać o przygotowaniu gotówki dla kuriera. Dobrze jest podać adres dostawy, gdzie przebywa się większość dnia w czasie przewidywanej dostawy.


DANE DO WPŁATY jeśli wybrana zostanie płatność przelewem

ALIOR BANK    nr konta:   76 2490 0005 0000 4530 2203 4786Zapraszamy serdecznie!