O nas

Jesteśmy z Wami już ponad 10 lat. Historia zaczęła się, gdy zaczęliśmy importować węgierskie kociołki. Teraz importujemy wszelkie produkty z Węgier, ale także cudowne wina. Ponieważ ja sama osobiście kocham wino, wybieram je pod kątem naszych gości bistro Kociołek i Wino, a jak również klientów sklepowych.

Mogę powiedzieć, że uwielbiam to, co robię, i zawsze służę Państwu radą.

Wydałam trzy książki:

"Kociołkowanie po polsku - Sprawdzone przepisy",  "Vege kociołkowanie" i "Garnek rzymski 80 sprawdzonych przepisów" - bo kocham gotować!
 
Teraz tysiące czytelników kociołkują i pieką w garnku rzymskim z pasją tak, jak ja.
 
Tysiące klientów doprawiają swoje dania przyprawami węgierskimi, z których jak wiadomo papryka mielona jest jedną z najlepszych na świecie.
.
Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, cały czas wzbogacam  ofertę o coraz to nowe produkty.
 
Można u nas kupić najlepsze kociołki, garnki rzymskie do naturalnego pieczenia, węgierskie przyprawy, pyszne wędzone ostre kiełbasy.
 
Zapraszamy!
 
***
 
Jesteśmy hurtowym dystrybutorem naszych win w Polsce, a więc jeśli chciałbyś rozpocząć współpracę - będzie nam bardzo miło.

Wystarczy, że napiszesz na adres biuro@kociolkowanie.pl , a na pewno się odezwiemy.

 
***
 
Nasze produkty pochodzą z pewnych źródeł, są najwyższej jakości. Posłużą użytkownikowi przez długie lata. No chyba że jest to coś spożywczego - jest tak pyszne, że szybko zniknie :-), są najwyższej jakości. Posłużą użytkownikowi przez długie lata. No chyba że jest to coś spożywczego - jest tak pyszne, że szybko zniknie :-)

Zapraszam serdecznie!

Ewa Hangel