Regulamin

Regulamin

Regulamin sklepu

Niniejszy regulamin określa zasady sprzedaży artykułów oferowanych przez sklep internetowy www.kociolkowanie.pl , prowadzony przez Aleksandra Hangel, ul. Łukowska 15 lok. 66, 04-133 Warszawa, NIP: 113 292 39 14


1. Sprzedaż odbywa się poprzez Internet w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy zamawiającym - zwanym dalej Kupującym, a sklepem internetowym www.kociolkowanie.pl  zwanym dalej "Sklepem", i obowiązuje tylko i wyłącznie na terenie Polski. Nie wysyłamy produktów za granicę, chyba że ustalone to zostało indywidualnie w formie mailowej.

2. Z oferty Sklepu mogą korzystać wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną, określoną wg przepisów prawa cywilnego, zdolność do czynności prawnych oraz osoby prawne.

3. Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia umieszczony na stronie sklepu, mailowo pod adresem biuro@kociolkowanie.pl  lub telefonicznie pod numerem telefonu 515 289 205 lub 506 144 629.

4. Złożenie zamówienia przez Kupującego jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. W przypadku podania przez Kupującego nieprawdziwych, niepełnych lub błędnych danych, Sklep może odstąpić od umowy sprzedaży.

5. W przypadku zamówień innych niż z wysyłką pobraniową, w przypadku braku braku wpłaty za złożone zamówienie, po upływie 10 dni od jego złożenia - system sklepowy automatyczne usunie takie zamówienie.

6. Ceny oferowanych artykułów znajdują się na stronie sklepu. Są podane z złotych polskich i zawierają podatek VAT. Przy potwierdzeniu zamówienia, pojawia się kwota podzielona na ceny produktów i koszt dostawy.

7. Cena podana przy każdym produkcie jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Kupującego.

8. Moment złożenia zamówienia i opłacenia przelewem lub potwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze przez Kupującego jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Sprzedającym a Kupującym.

9. Termin realizacji zamówienia na produkty będące na stanie to maksymalnie 3 dni robocze. Zazwyczaj zamówienia złożone do godziny 12:00 danego dnia są dostarczane następnego dnia lub w ciągu dwóch dni roboczych.

10. W niezwykle rzadkich przypadkach braku zamówionego artykułu, Kupujący zostanie powiadomiony o tym fakcie w przeciągu 2 dni roboczych. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji Kupującemu przysługuje prawo anulowania lub zmiany zamówienia. Kupujący może wyrazić chęć realizacji zamówienia przez Sprzedającego w terminie późniejszym, niezbędnym np. do sprowadzenia artykułu do sklepu, zrezygnować z zakupu produktu lub wymienić go na inny. Termin realizacji zamówienia strony ustalają wtedy indywidualnie.

11. Kupujący może dokonać płatności jednym z wybranych sposobów: - przelewem z konta, poprzez system PayU lub gotówką przy odbiorze ( pobranie lub odbiór osobisty ).

12. W przypadku płatności przelewem zwykłym w tytule przelewu za zamówienie, należy wpisać odpowiedni NUMER ZAMÓWIENIA. Numer zamówienia znajduje się w liście e-mail potwierdzającym złożenie zamówienia.

13. Kupujący ma prawo do zmiany zamówienia aż do momentu jego wysłania przez Sklep.

14. Do zamówienie dolicza się koszty przesyłki, które ponosi Kupujący. Koszt przesyłki jest podawany przy składaniu zamówienia.

15. Kupujący może odmówić odbioru przesyłki w przypadku, kiedy przesyłka została dostarczona w stanie uszkodzonym wskazującym na uszkodzenie zawartości.

16. Zgodnie z ustawą o ochronie praw konsumentów (z dnia 2.03.2002r.) Kupujący ma prawo do rezygnacji z zakupionego produktu bez podawania przyczyn w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki. Warunkiem jest zwrot towaru bez jakichkolwiek uszkodzeń lub oznak użytkowania, w oryginalnym opakowaniu, nie noszącym żadnych śladów użytkowania wraz z dokumentem sprzedaży (paragonem lub fakturą). Pieniądze zostaną zwrócone przelewem na konto. Koszty dostawy oraz odesłania produktów nie podlegają zwrotowi. Do zwrotu towaru będzie potrzebny numer konta, który kupujący powinien podać przy wypełnieniu formularza zwrotu dostępnego w zakładce zwroty na naszej stronie internetowej.

17. W przypadku wadliwych produktów gwarantujemy ich wymianę na produkt pełnowartościowy lub wymianę na inny lub zwrot należności. Pokrywamy wszelkie koszty dostawy związane z wymianą. Jednocześnie informujemy, iż nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

18. W przypadku zamówień na firmę, wymagany jest NIP. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 27 kwietnia 2004 roku, faktura VAT nie musi zawierać podpisu odbiorcy faktury.

19. Jednorazowe zakupy jednego produktu w liczbie powyżej 10 szt. lub o wartości wyższej niż 2000,00 zł brutto mogą być traktowane jak zakupy hurtowe, wymagające dodatkowego potwierdzenia.

20. Umowa kupna - sprzedaży zawierana jest w języku polskim. Wszystkie informacje (z wyjątkiem niektórych nazw własnych produktów) dla Kupujących są przygotowane w języku polskim.

21. Korzystanie ze stron Sklepu jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu oraz polityki prywatności.

22. Zakładając konto w sklepie Kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie przez Sklep jego danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówień, oraz komunikacji. Kupujący wyraża zgodę na otrzymywanie emaili bezpośrednio związanych z realizacją zamówienia złożonego przez Klienta oraz dotyczących technicznych zmian na jego koncie. Kupujący może w każdej chwili może zrezygnować z konta w sklepie, poprzez przesłanie listu bez treści z wpisanym słowem "Usunięcie konta" wysłany z adresu, który został podany przy zakładaniu konta. Konto oraz wszelkie dane z nim związane zostaną trwale i nieodwracalnie usunięte z bazy w ciągu 48 dni (dni robocze). Po ich usunięciu Kupujący otrzyma potwierdzenie usunięcia konta.

23. Dane osobowe podane podczas składania zamówienia nie będą udostępniane osobom trzecim na podstawie art. 24 , ust 1. 29 sierpnia 1997 ustawy o ochronie danych osobowych.

24. Podawane dane osobowe są bezpieczne. Zgodnie z prawem każdy klient ma prawo dostępu do swoich danych i może je przeglądać i dowolnie modyfikować oraz zażądać ich trwałego usunięcia.

25. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia losowe, które uniemożliwiły realizację umowy.

26. Sklep zastrzega sobie prawo usuwania i wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

27. Wszystkie spory będą rozstrzygane na drodze polubownej lub w przypadku braku porozumienia przez sąd właściwy siedzibie Sprzedającego.

28. Kociołkowanie.pl zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu bez wcześniejszego poinformowania o tym fakcie zarejestrowanych w serwisie Kupujących. Wszelkie zmiany obowiązują od daty opublikowania ich na stronie Sklepu.

KONTAKT:

BIURO KOCIOŁKOWANIE.PL

05-071 SULEJÓWEK, UL. WILSONA 6

Email: biuro@kociolkowanie.pl

Telefon: 506 144 629

SKLEP FIRMOWY KOCIOŁKOWANIE.PL

04-621 WARSZAWA ANIN, UL KAJKI 68 A

Email: sklep@kociolkowanie.pl

Telefon: 515 289 205


  • Ewa Hangel
  • Autor: Ewa Hangel
  • Utworzono: 23/05/2018
  • Zmieniono: 15/02/2021