Duży garnek rzymski do pieczenia kaczki, zapiekanek 5 l

Wspaniały, piękny garnek rzymski do smacznego pieczenia kaczki i wszelkich innych dań, zapiekanek, warzyw, mięs. Garnek ten nie posiada glazury, dzięki czemu cudownie paruje podczas pieczenia, nawilżając potrawę. Do garnka zmieści się spora kaczka w całości. Garnek jest idealnie wyprofilowany, wysoki, szczelnie zamyka się.

W garnku rzymskim można piec całkowicie bez tłuszczu, a potrawy wychodzą smaczne, zdrowe i niesamowicie soczyste.

To alternatywa dla gotowania na parze i standardowego pieczenia.

Garnek ma pokrywę w kształcie kaczki, wykonany jest z niezwykłą starannością. Przepiękny wzór nadaje garnkowi wyjątkowy wygląd. Garnek ten powstaje w Transylwanii, z gliny wydobywanej ręcznie, w węgierskiej rodzinnej firmie o bogatych tradycjach garncarskich.

Można w nim piec zarówno w piekarniku jak i w piecach w ogrodzie. Jeśli użyjemy metalowej podstawki, to można także w nim gotować na kuchence gazowej, wcześniej dokładnie czytając instrukcję z ważnymi wskazówkami.

Wymiary garnka: 38 cm x 25 cm , wysokość wraz z pokrywą  21 cm

Pojemność samego dołu: 5 litrów

Pojemność wraz z pokrywą: 7 litrów

Niesamowite dzieje siedmiogrodzkich Węgrów, targanych losami i historią, powodują, że swej pracy oddają serce i duszę. We wszystkich garnkach rzymskich i glinianych formach czuć to wielkie zaangażowanie, i każdy z tych produktów jest niezwykły. Marka Vitos Keramia pochodząca z Transylwanii, to najlepszy z możliwych wyborów.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry
Captcha
  • Marka: Vitos Keramia
  • Kod produktu: KA
  • Punkty lojalnościowe: 5
  • Dostępność: Na stanie
  • 129,00zł

  • Cena w punktach: 100

Tagi: garnek, rzymski, gliniany, ceramiczny